4-7 OKTOOBER RISTNA

Plaanisime esimese hooga minna Penny ja Arboga teisipäevaks Ristnasse, kuid läks nii, et  ma jõudsin tagasi alles reedel! Ma proovin lühidalt kokku võtta, mis nende päevade jooksul juhtus. Teisipäevane ilm ei olnud just see, mida Ristnalt oodata võiks, kurss ei olnud kõige parem ning päev möödus pigem hüppeid harjutades. Kolmapäevane läänetuule prognoos pakkus võimaluse otsida uut randa, kus saaks lõpuks ometi Hiiumaal läänekaga sõita! Alar pakkus välja, et läheksime uudistama ühte lahesoppi Kõpu kandis. Üllatusena ootas ees väga mõnus sideonshore tingimus, päris mõnusate hüppelainetega. Lisaks sai kohati täitsa mõnusalt veivata.

Õhtul casa de Vaarakus järgmise päeva võistluseks valmistudes jõudis kohale ka ülejäänud punt, õnneks sain õigel ajal pidama ja kenasti tuttu ära. Võistluspäeva prognoos läks 100% täide ning meid ootasid ees supertingimused! Mis siis kosta võistluste kohta… hmmm, oma tulemusega jäin ma rahule, kuid sõidu kallal võiks norida. See 8 minutit heat on ikka nii lühike ja nõutud 2hüpet, 2 lainet tähendasid seda, et vigu teha ei tohtinud. Seetõttu sõitsin natuke liiga „keel keset suud“  ja keskendusin pigem sellele, mis kindlalt välja tuleb.  Paarist raskest heat’ist sain edasi tänu heale lainevalikule ja pikkadele veivraididele. Miinusringi finaalis kaotasin Pennyle ning sellega kindlustasin endale kolmanda koha. Võistlus vajas finaali ning superfinaali, kus Penny hoidis meie lippu kõrgel ning võitis väga heas hoos olevat Tutanist! Elagu Penny! Esikolmik siis lõpus 1. Penny 2. Tutanis 3. Kris

Prognoos lubas ka võistlusjärgseks päevaks korralikku sõiduilma ning otsustasime loomulikult jääda Ristnasse. Reede hommikul tegin nende nelja päeva kõige kehvema otsuse ning ronisin liiga vara vette, kui tuul oli veel liiga läänest. Lained olid küll mega suureks kasvanud, kuid samas superchopised, nii et kobisin peale tundi sõitu veest välja ja otsustasin päeva ära lõpetada. Muidugi kohe peale seda, kui sain kamad kokku, keeras tuule paika ja kõik klikkis paika. Lõpetuseks tänud ja tervitused kõigile, kes kohal olid!

2 kommentaari “4-7 OKTOOBER RISTNA

  1. Tänud, tuli jah lõpuks võistlus, millega võib peaaegu rahule jääda 🙂 Miinusringi finaal jäi ainult kripeldama, oleks soovinud värskemana sõita aga no mis sa teed eks 🙂 tabel jookseb nii. Ilmaga läks küll superhästi!

  2. Õnnitlused poodiumile jõudmise puhul!

    Räigelt kahju, et ise kohale ei saanud tulla, et kõigest live’s osa saada:( Pildid ja emotsioonid on über!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: