LASTELAAGRID

Uuel hooajal ootab lapsi ees rohkem tegevusi ja palju uut ja põnevat!

Laulasmaa Surfikooli laste- ja noortelaagrid on suunatud aktiivsele lapsele. Laager sisaldab mõnusaid sportlikke mänge, erinevaid surfikoolitusi ja põnevaid teoorialoenguid. Tutvustame lastele merd, meres toimuvat ning anname edasi põhjalikud baasteadmised meresõidu ohutusest.

Lapsed õpivad laagri jooksul purjesurfamist, wingimist (tiivasurfi), lisaks veel aerusurfi, lainelauda ja palju toredaid mänge kaldal!

Laagrisse on oodatud kõik 9-15 aastased poisid ja tüdrukud, keda paelub surfimaailm ja looduses viibimine. Kogu veepealne tegevus toimub Lahepere lahe looduslikus laguunis, kus veetase on ka väiksematele lastele ohutu. Laagri maksumus sisaldab kogu vajaminevat varustust, seal hulgas kalipsot ja päästevesti, sooja lõunasööki ning õhtuoodet.

Toitlustuse osas jätkame suurepärast koostööd LaSpa hotelli restorani Liiv köögiga!

2024 Laste Surfilaagrid:

2024 aasta lastelaagrite toimumisajad:

17 – 20 juuni

1 – 4 juuli (välja müüdud)

15 – 18 juuli

12 – 15 august

26 – 29 august

Päevakava:

09:00-10:00 kogunemine Laulasmaa Surfikooli laagristaabis

10-00-10:30 päevakavaga tutvumine ja gruppidesse jagunemine

10:30-12:30 surfitunnid, erinevad mängud

12:30-13:30 lõunasöök ja hingetõmbe paus

13:30-16:00 surfitunnid, erinevad mängud

16:00-17:00 laagripäeva lõpetamine, õhtuoode ja kojuminek

Laagrikoha broneerimine:

Laagrikoha broneerimiseks palume saata lapse nimi ja vanus ning lapsevanema kontaktandmed. Koos laagrikoha kinnitusega saadame detailsema ülevaate toimuvast ja laagri reeglid.

Tähelepanelik tuleb olla ka lastevanematel, sest nüüd ootame laagrisse ka teid! Läbi suve viime läbi neli algajatele mõeldud surfilaagrit, kus saab kolme päeva jooksul palju surfitarkust, praktikat ja niisama mõnusalt olla. Täiskasvanute laagrite kohta leiad rohkem infot siit!

KUNI 15. MÄRTSINI KEHTIB KÕIKIDESSE LAAGRITESSE SOODUSHIND 179€

Info ja lastelaagrisse registreerimine: surfifoto@gmail.com, 56 68 4441