ETTEVÕTTELE

Andke oma tiimile meeldejääv rannaüritus!

Meie surfiklubi asub Tallinnast kõigest 30 minutilise autosõidu kaugusel, Laulasmaa LaSpa heaoluspaa esisel rannal. Suurepärane koostöö hotelliga võimaldab meil pakkuda Sinu tiimile kõikide mugavustega programmi. Teie käsutuses on Eesti kõige hubasem surfiklubi, luksuslik spaa, tornisaun, kaks restorani ja võrratu loodus.

Meie surfiklubi asukoht ei ole valitud juhuslikult – Lahepere laht pakub ideaalseid õppetingimusi ning koolitused toimuvad looduslikus laguunis. Veetase ulatub maksimaalselt vööni ning on avamere lainetuse eest kaitstud. Lisaks kiirele arengule tagab asukoht ka õppurite turvalisuse!

Surfilaager

Surfilaagri pakett on mõeldud gruppidele, kes otsivad tegusat ja väljakutseid täis päeva rannas ja merel. Päeva jooksul õpime kaht erinevat surfistiili, viime läbi erinevaid rannamänge ning kindlasti ei puudu ka mõnus after-surf koos hea muusika ning parimate söökide ja jookidega.

Purjelaua algkoolitus (3 h)
Teooria (1 h) – tutvustame purjesurfi ohutusreegleid, purjelaua varustust ning sõidutehnika algtõdesid.
Praktika (2 h) – pärast teooria läbimist saab iga osaline kalipso ja päästevesti ning koolitus jätkub instruktoriga vees.

Aerusurfi algkoolitus (1,5 h):
Teooria (15 min) – tutvustame aerusurfi ohutusreegleid ning sõidutehnika algtõdesid.
Praktika (1 h 15 min) – pärast teooria läbimist saab iga osaline endale kalipso ja päästevesti ning koolitus jätkub instruktoriga vees.

Meie programmijuht aitab kokku panna ülejäänud päeva kava, kuhu kuuluvad erinevad meeskondlikud mõõduvõtud ning mõnus chill surfiklubi terrassil. Peale aktiivset surfipäeva ei ole midagi paremat, kui lõõgastav saun ja head söögid-joogid LaSpa’s.

Majutus

Olete koostanud enda tiimile ideaalse päevaplaani ja nüüd tundub, et linna naasmine oleks jube raiskamine? Kindlasti leiab LaSpa müügiesindaja teile parima lahenduse! www.laspa.ee

Parima lahenduse leidmiseks võta meiega ühendust: +372 56 68 4441  / surfifoto@gmail.com