ETTEVÕTTELE

Suvepäevade periood aina läheneb ning korraldajaid kummitab vana tuttav küsimus – mida põnevat see aasta oma meeskonnale pakkuda!? Surfikooli meeskond pani pead kokku ning välja mõeldi lahe suvepäevade pakett. Nüüd on võimalik vähese vaevaga koostada oma tiimile meeldejääv rannaüritus.

Meie surfiklubi asub Tallinnast kõigest 30 minutilise autosõidu kaugusel, Laulasmaa Spaa ja Konverentsi Hotelli esisel rannal. Suurepärane koostöö hotelliga võimaldab meil pakkuda sinu tiimile kõikide mugavustega programmi. Teie käsutuses on Eesti kõige hubasem surfiklubi, luksuslik spaa, tornisaun, kaks restorani ja võrratu loodus.

Meie surfiklubi asukoht ei ole valitud juhuslikult. Lahepere laht pakub ideaalseid õppetingimusi ning koolitused toimuvad looduslikus laguunis. Veetase ulatub maksimaalselt vööni ning on avamere lainetuse eest täielikult kaitstud. Lisaks kiirele progressile tagavad sellised tingimused ka õppurite turvalisuse!

SURFILAAGER

Surfilaagri pakett on mõeldud gruppidele, kes otsivad tegusat ja väljakutseid täis päeva rannas ja merel. Päeva jooksul teeme selgeks kaks erinevat surfistiili, viime läbi erinevaid rannamänge ning kindlasti ei puudu päevast ka mõnus after-surf koos hea muusika ning parimate söökide ja jookidega.

PÄEV SISALDAB:

  • Purjelaua algkoolitus (3 h)
    Teooria (1 h) – tutvustame meresõidu ohutusreegleid, purjelaua varustust ning sõidutehnika algtõdesid.
    Praktika (2 h) – pärast teooria läbimist saab iga osaline kalipso ja päästevesti ning koolitus jätkub instruktori juhendamisel vee peal.
  • Aerusurfi algkoolitus (1,5 h):
    Teooria (15 min) – tutvustame meresõidu ohutusreegleid ning sõidutehnika algtõdesid.
    Praktika (1 h 15 min) – pärast teooria läbimist saab iga osaline endale kalipso ja päästevesti ning koolitus jätkub instruktori juhendamisel vee peal.

Soovi korral saab juurde tellida lohesurfi sissejuhatava koolituse, kus lisaks teooria omandamisele on osavõtjatel võimalik lennutada treeninglohet.

Meie programmijuht aitab kokku panna ülejäänud päeva kava, kuhu kuuluvad erinevad meeskondlikud mõõduvõtud ning mõnus chill surfiklubi terrassil.

Lisaks päeva sportlikule poolele, saame teile pakkuda suurepäraseid naudinguid. Peale aktiivset surfipäeva ei ole midagi mõnusamat, kui lõõgastav saun ja head söögid/joogid.

TOITLUSTUS

Pakume erinevaid lahendusi, alates lõunasnäkkidest surfiklubis, kuni Eesti top 50 a la carte restorani Wicca õhtusöögini.

Piknik surfiklubi terrassil
Hind alates 10€ inimene

Lõuna ja õhtusöök restoranides Wicca, või Verde
Grupimenüü hind alates 17€ inimene (2-käiguline valik)

SAUN JA SPAA

Kuni 10 liikmelisele grupile saame pakkuda merevaatega tornisauna külastust. Tornisaun on imelise merevaatega privaatne leilisaun, mis asub Rannaresidentsi väikeses tornis, hoone kõrgeimal korrusel ning on suurepärase vaatega merele ning metsale pea kõikide ilmakaarte suunas. Suuremale seltskonnale soovitame spaa ja saunakompleksi külastust, kus teid ootab 6 uut sauna pluss kuuma veega Jaapani vann ning soojendusega lamamistoolid.

Spaa külastuse hind alates 8€ inimene
Tornisauna hind – al.90€/2 tundi

KOOSOLEKURUUMID

Kui soovite enne lõbutsemist asjalikud olla, siis Laulasmaa spaa ja konverentsi- hotellist leiate 9 erineva suurusega konverentsiruumi ja -saali, mis on varustatud vajaliku tehnikaga.

Koosolekuruumide hind – al. 100€/päev

MAJUTUS

Olete koostanud enda tiimile ideaalse päevaplaani ja nüüd tundub, et linna naasmine oleks jube raiskamine!? Oleme koostanud Laulasmaal ja selle ümbruses asuvatest majutusasutustest nimekirja, kus oma tiimiga mõnusalt õhtu ja öö veeta.

Laulasmaa Spaa ja Konverentsihotell 
Ööbimise hind/per in –al. 40€/inimene/öö
Laulasmaa side ja puhkekeskus
Ööbimise hind/per in –al. 12€/inimene/öö

Parima lahenduse leidmiseks võta meiega ühendust: +372 56 68 4441  / surfifoto@gmail.com

%d bloggers like this: