TÄISKASVANUTE LAAGRID

Täiskasvanute surfilaagrid

Surfilaager tõelisele fännile! Kui oled unistanud purjelauasurfist, siis panime Sinu jaoks kokku põneva kolmepäevase surfilaagri! Laagrikava sisaldab erinevaid workshoppe, palju praktikat ja Laulasmaa mõnude nautimist! Surfikooli klubi asub Laulasmaal, Lahepere lahe kaldal, kus ootavad ideaalsed purjesurfi õppetingimused. Praktika toimub looduslikus laguunis – vesi on soe, sile ning õppimiseks ideaalse sügavusega, ulatudes maksimaalselt rinnuni.

Laagrid toimuvad:

16-18 juuni algajate laager
7-9 juuli algajate laager
28-30 juuli edasijõudnute laager

Laagri programmi eesmärk on anda õpilastele võimekus ja oskused edaspidi iseseisvalt hakkama saada. Soovi korral saab oskusi meie juures edasi lihvida, selleks pakume erinevaid rendi- ja koolituspakette.

Surfilaagris ootab sind ees ainult parim varustus! Tuttuued lauad ja purjed legendaarselt tootjalt Goya ning mugavaimad kalipsod O’Neill’ilt. Meie instruktorid on oma ala tõelised fanaatikud ja omavad pikaajalist koolituskogemust.

Surfilaagri paketi hind sisaldab kolme koolituspäeva, kogu vajalikku varustust, laupäevast grilliõhtut, päikeseloojangul supitamist ning pildi- ja videomaterjali iga sõitja kohta. Kui soovid tõelist delux surfipuhkust, siis koostöös LaSpa hotelliga pakume majutust surfiranna kõrval. Mis kõlab mõnusamalt, kui peale surfitrenne nautida mõnusaid LaSpa heaoluspaa hoolitsusi ja imelisi maitseelamusi hotelli restoranides!

Märtsi lõpuni broneerides kehtib laagritele soodushind 220€

Parima tulemuse saavutamiseks laagrikohtade arv piiratud(10 inimest per laager)

Majutuse saad broneerida www.laspa.ee

Info ja broneerimine: 

surfifoto@gmail.com 

+372 56 68 4441

Kohtumiseni rannas

%d bloggers like this: