TÄISKASVANUTE LAAGRID

Täiskasvanute laager 22-24.07

Surfilaager tõelisele fännile! Kui oled unistanud purjelauasurfist, siis panime Sinu jaoks kokku põneva kolmepäevase surfilaagri! Laagrikava sisaldab erinevaid workshoppe, palju praktikat ja Laulasmaa mõnude nautimist! Surfikooli klubi asub Laulasmaal, Lahepere lahe kaldal, kus ootavad ideaalsed purjesurfi õppetingimused. Praktika toimub looduslikus laguunis – vesi on soe, sile ning õppimiseks ideaalse sügavusega, ulatudes maksimaalselt rinnuni.

1 PÄEV

13:00 alustame põhjaliku purjelaua algkursusega
14:00 praktika merel, tegevus toimub instruktorite näpunäidete järgi
17:00 päeva kokkuvõte

2 PÄEV

11.00 purjelaua varustus ja selle kokkupanek
12.00 sõidutehnika teooria (pöörded, sõiduasend, sõidusuunad)
13.00 praktika merel, erinevad lõbusad ülesanded

18:30 õhtune grillipidu rannas, videomaterjali analüüs

3 PÄEV

11:00 eelnevate päevade kokkuvõte ja selle põhjal teooriablokk
12:00 praktika ja lõpuülesanded
16:00 surfilaagri lõpetamine

Laagri programmi eesmärk on anda õpilastele võimekus ja oskused edaspidi iseseisvalt hakkama saada. Soovi korral saab oskusi meie juures edasi lihvida, selleks pakume erinevaid rendi- ja koolituspakette.

Surfilaagri paketi hind sisaldab kolme koolituspäeva, kogu vajalikku varustust, laupäevast grilliõhtut ning pildi- ja videomaterjali iga sõitja kohta. Kui soovid tõelist delux surfipuhkust, siis koostöös LaSpa hotelliga pakume soodushinnaga majutust surfiranna kõrval. Mis kõlab mõnusamalt, kui peale surfitrenne nautida mõnusaid LaSpa heaoluspaa hoolitsusi ja imelisi maitseelamusi hotelli restoranides!

Info ja broneerimine: 

surfifoto@gmail.com 

+372 56 68 4441

%d bloggers like this: