TÄISKASVANUTE LAAGRID

Surfilaager tõelisele fännile! Kui oled unistanud purjelauasurfiga tegelemisest, siis panime Sinu jaoks kokku põneva, kolmepäevase surfilaagri! Laagrikava sisaldab erinevaid workshope, palju praktikat ja Laulasmaa mõnude nautimist! Surfikooli klubi asub Laulasmaal, Lahepere lahe kaldal, kus sind ootavad ideaalsed purjesurfi õppetingimused. Praktika toimub looduslikus laguunis, kus vesi on soe, sile ning õppimiseks ideaalse sügavusega, ulatudes maksimaalselt rinnuni.

1 PÄEV

13:00 alustame põhjaliku purjelaua algkursusega
14:00 praktika merel, tegevus toimub instruktorite näpunäidete järgi
17:00 päeva kokkuvõte

2 PÄEV

11.00 purjelaua varustus ja selle kokkupanek
12.00 sõidutehnika teooria (pöörded, sõiduasend, sõidusuunad)
13.00 praktika merel, erinevad lõbusad ülesanded

18:30 õhtune grillipidu rannas, videomaterjali analüüs

3 PÄEV

11:00 eelnevate päevade kokkuvõte ja selle põhjal teooriablokk
12:00 praktika ja lõpuülesanded
16:00 surfilaagri lõpetamine

Laagri programmi eesmärgiks on anda õpilastele võimekus ja oskused edaspidi iseseisvalt hakkama saada. Soovi korral saab oma oskusi meie juures edasi lihvida, pakume selleks erinevaid rendi- ja koolituspakette.

Surfilaagri paketi hind sisaldab kolme koolituspäeva, kogu vajaminevat varustust, laupäevast grilliõhtut ning pildi- ja videomaterjali iga sõitja kohta. Kui soovid tõelist delux surfipuhkust, siis koostöös LaSpa hotelliga pakume sulle soodushinnaga majutust surfiranna kõrval. Mis kõlab mõnusamalt, kui peale surfitrenne nautida mõnusaid LaSpa heaoluspaa hoolitsusi ja imelisi maitseelamusi hotelli restoranides!

Esimeses täiskasvanute surfilaagris on kohad 10le inimesele ning kuni märtsi lõpuni kehtib soodushind 190€ 

Info ja broneerimine: 

surfifoto@gmail.com 

+372 56 68 4441

%d bloggers like this: