Purjelaua intensiivkursused

Mai kuus on võimalik oma surfiunistustele korralik hoog sisse anda! Iga nädalalõpp toimub kahepäevane intensiivkursus, kus tutvume põhjalikult purjelauasõidu tehnika ja varustusega! Põhiline rõhk läheb praktikale vee peal ning tegevus toimub instruktori näpunäidete järgi.

Kursuse lõpetajatel on võimalus oma surfiõpet meie juures jätkata! Selleks toimuvad täiskasvanute trennid ning valikus on ka rendi ja koolituspakette! Viimane jätab õpilasele suurema vabaduse surfikordasid enda graafiku järgi sättida!

Surfiõpe toimub Laulasmaa Surfikoolis. Asume LaSpa (Laulasmaa spaa) territooriumil, kus on ka mõnus aftersurf! Koolitustegevus toimub Lahepere lahe looduslikus laguunis, kus on surfiõppeks ideaalsed tingimused. Vesi ei ulatu õppetsoonis kordagi üle pea ning puudub lainetus, mis soodustab kiiret arengut.

Purjelaua intensiivkursus sisaldab:

Laupäev, kestvus 4 tundi

 • ülevaade purjelaua varustusest
 • sõidutehnika teooria ning läbimäng kuival maal
 • praktika vees

Pühapäev, kestvus 4 tundi

 • lihtsamate manöövrite teooria
 • praktika vees
 • puhkepaus
 • praktika vees
 • kursuse lõpetamine

Kursuse hind sisaldab kogu vajaminevat varustust, kaasa arvatud kalipso ja turvavarustus. Grupi suurus maksimaalselt 5 inimest!

Hind 99€

Info ja registreerimine: surfifoto@gmail.com, 56 68 4441

PURJELAUA ALGKOOLITUSED

Laulasmaa Surfikool kutsub sind purjelauasõitu õppima! Meie juures ootavad sind surfiõppeks parimad tingimused! Koolituspäevad lepime kokku vastavalt sobivale ilmaprognoosile, tunnid toimuvad nii nädala sees kui nädalalõppudel.

Koolituse praktiline osa toimub Lahepere lahe laguunis, mis pakub purjelaua õppimiseks ideaalset keskkonda. Koolitusalas puudub surfiõppe suurim vaenlane – lainetus. Isegi tugeva meretuulega püsib vesi koolitustsoonis õppijale sõbralik! Lisaks on meie laguunis ideaalsed tingimused väiksematele surfaritele. 

Tõsisematele surfaritele oleme koostanud põnevad paketid õppe jätkamiseks. Näiteks saab soetada 10x sõidukaardi, mille sisse kuuluvad iganädalased workshopid! Samas jääb võimalus oma sõidukordasid just endale sobivalt valida! 

Algkoolituse hind 80€

10x kaardi hind 275€

Registreerimine ja info: surfifoto@gmail.com, 56 68 4441

Kohtumiseni rannas, 
Surfikooli tiim

37262244_10156628108663793_4077730942544773120_n

AERUSURF

Seoses uute ja vingete aerusurfi (SUP) laudadega teatame uutest võimalustest! Kauaoodatud suveilmad jõudsid lõpuks kohale ja tulid mõnusad supitamise ilmad. Nüüd on võimalus laud endale mugavalt kaasa laenutada ja seda saab teha nii Tallinnast kui Laulasmaalt. Soovi korral saab laudu tellida randa või muusse soovitud kohta (Tallinna piires). Loomulikult ootame supitama ka Laulasmaale.

30min aerusurfi laua rent  –  10€

60min aerusurfi laua rent  –  15€

24h aerusurfi laua rent kokkuleppel

Kullerteenus Tallinna piires kokkuleppel

Kontakt: surfifoto@gmail.com, 56 68 4441

received_10208006555708843

PÕHJALIK ALGKOOLITUSE PAKETT vol 2

Siin ta on, põhjalik kursus kõigile purjelauasõidust unistavatele inimestele. Kui soovid purjelauasõiduga tõsisemalt algust teha, siis tavalisest algkoolitusest kipub iseseisvaks edasiminekuks natuke väheks jääma. Seetõttu koostasime koolitusprogrammi, mille läbinud surfarid omavad piisavalt teadmisi ning tehnikat, et kenasti omal käel hakkama saada. Kogenud instruktori käe all on areng kiire ning kerge tulema, ei pea ise igal sammul ratast leiutama ja õigeid nõkse googeldama!

Täismahus kursus sisaldab:

 • põhjalik algkoolitus
 • 10 x sõidukaart (sisaldab kogu varustust)
 • edasijõudnute koolitus (varustuse kokkupanek, pöörded, sõiduasend)
 • üks personaalne koolituspäev (kestvus 1 h)
 • varustuse ostu nõustamine

Hind 220 eur. 

Hind koos 5 korra sõidukaardi ning ilma personaalse koolituspäevata 160 eur.

Info ja registreerimine: surfifoto@gmail.com   /   +372 56 68 4441

SURFIPROJEKT “KADRI”

Eelmisel hooajal tegime koostööd Pealtnägija saate ja sealt tuttava Anna Gavronskiga, kelle jõupingutused ja visadus andsid motivatsiooni käesoleval hooajal uue surfiprojektiga edasi minna. Selleks hooajaks lõime käed MyFitnessi personaaltreeneri Kadriga, kes läbis enne Jaanipühasid algkoolituse. Kadri tegemistel vee peal saab nüüd silma peal hoida Surfikooli kodulehel. Kui tunned, et Kadri edusammud annavad ka sulle julgustust surfarite ridadega ühineda, siis võta meiega ühendust! Kui oled MyFitness spordiklubi liige, siis saad koolitustest osa võtta soodushinnaga!

Info: surfifoto@gmail.com    /   +372 56 68 4441 

Vaata ja loe, kuidas Kadril esimene tund läks!

Kadri kirjutas oma esimesest päevast nii:

Laulasmaa on nagu väike paradiis. Kui linnas oli tuuline ja külm, siis Laulasmaal säras päike rõõmsalt taevas ja puhus mõnusalt suvine tuul.

Esimesel tunnil oli sees ootusärevus ja suur soov proovida uut ja ägedat spordiala. Kristjan on ehe surfiõpetaja- kogenud, suurte teadmistepagasiga, rõõmus, siiras ja kannatlik. Mulle meeldis, et rääkisime enne treeningut põhjalikult varustusest ja selle õigest kasutamisest. Sain teada, kuidas purje pindala, masti kõrgust ja teisi vajalikke detaile vaadata. Õppisime koos purje õigesti kokku panema ja samuti väikeseid, kuid olulisi asju õigesti tegema nagu seda on näiteks purje kandmine ja õiges suunas maha panemine. Ettevalmistus on tegelikkuses üks olulisemaid asju kogu treeningu juures, sest kui seal juba midagi valesti teed, siis võib kogu asi untsu minna. Kuna olen varasemalt tegelenud mitmete erinevate spordialadega, siis läks esimese tunni kohta päris hästi, et esmased oskused kätte saada. Alguses tegime mõned katsetused kaldal ja siis läksime kohe vette. Kõige olulisemaks osutus õige kehaasendi leidmine ning muidugi oskus hoida tasakaalu. Alguses tahtsin hirmus kramplikult laual olla ja käed enda lähedale tõmmata, aga tunni lõpuks sai selgeks, et mida rohkem suutsin keha pingevabalt õiges asendis hoida, seda paremini kogu asi laabus. Sain juba esimesel tunnil aru, et tegu on minule armastatuks saava spordialaga! Kaks tundi läksid täiesti märkamatult mööda! Vees unustad kõik enda igapäeva mured ja mõtted ning oled sada protsenti iseendaga. Peale tundi oli tükk aega raske millegi muu peale mõelda, sest meeleolu oli niivõrd hea ja positiivne. Ootan juba huviga järgmist trenni!

TUUNI OMA SÕITU

Enam paremat algust vist ei oskaks hooajal ette kujutada, päike särab, tuul puhub ja surfata saab peaaegu iga päev. Seoses läbi viidud edasijõdnute koolitustega tuli idee uuele koolituskavale. Paljud sõitjad, kes juba glissavad ei tunne ennast mugavalt, on probleeme trapetsis, või siis jalaaasades sõitmisega. Ise pusides on kohati raske lahendusi leida, instruktor näeb kõrvalt probleeme selgemalt ja saab kohe nõu anda! Kui soovid oma sõiduasendit tuunida ja oma sõidu uuele tasemele viia, siis pane ennast sõidutuuningu koolitusele meili teel kirja surfifoto@gmail.com

Koolitus kestab kokku 1,5 h. Alustame sellest, et vaatame üle varustuse seadistuse, paljud probleemid saavad juba sellest alguse(vale pikkusega trapetsiaasad,  liiga madal poom, vale trimm jne). Vee peal alustame sellega, et instruktor annab sõidutasemele hinnangu ja pakub välja tehnika osad, millega võiksime tunni jooksul tegeleda.

 • sõiduasend
 • trapetsis ja jalaaasades sõit
 • pöörded
 • hüpped

Kogu tunni salvestame gopro kaameraga, et pärast oleks hea analüüsida sõidutehnika arengut. Hiljem saab materjali endale, tuleb vaid mälupulk kaasa võtta.

Kokku on kohti 10, kursuse hind 60 eur.

FB_IMG_1434349496550

 

VIIMASED SURFIPILETID

Surfihooaeg on saanud parima mõeldava alguse, tuult on jagunud nii algajatele, kui ka suurematele ja väiksematele tegijatele. Laulasmaal on merevesi juba Eesti mõistes suvine, ulatudes päikeselistel päevadel 17 kraadini. Kui soovid meie toreda surfiperega liituda, siis saadaval on veel viimased Surfipiletid. Selle võlupiletiga saad põhjaliku algkoolituse ning lisaks veel 5 korda sõitma tulla. Seda kõike kogenud instruktori juhendamisel. Surfipileti hind on 140 eurot. Surfikooli on väga oodatud ka väikesed surfihuvilised, lauale pääsevad lapsed juba viiendast eluaastast!

Info ja registreerimine: surfifoto@gmail.com    /     +273 56 68 4441

Täpselt nii ilusalt see uus hooaeg algas!

30-31 MAI ALGKOOLITUSED

Surfikool on hooajaks valmis! Tänu saabunud suvisele ilmale ja väga soodsatele koolitustingimustele pakume 30-31 mai nädalalõpul kõigile huvilistele purjelaua algkoolitust eriti soodsa hinnaga. Kõigile, kes registreerivad ennast enne nädalalõppu, saavad koolitusel osaleda kõigest 40 euro eest! 

Registreerimine: surfifoto@gmail.com   /    56 68 4441

Selline näeb üks purjelaua algkoolitus Surfikoolis välja!

https://vimeo.com/44437952

AVALÖÖK

Ilmaprognoosid lubavad tulevaks nädalalõpuks Laulasmaale imelist ilma. Sellega seoses on plaanis anda uuele surfihooajale avalöök. Saab tulla niisama sõitma ning alles on viimased üksikud kohad purjelaua algkursusele. Varajastele huvilistele kehtivad hooaja alguse puhul soodushinnad, algkursuse saab läbida vaid 45 euro eest!! Kes soovib purjelauasurfi tõsisemalt ette võtta, neile soovitame Surfipileti pakkumist tsekata. Surfipileti leiad siit! Kellel on kodus väike surfihuviline, siis juunioritele on meil samuti kevadine sooduspakkumine, Juuniorid surfama paketi info leiad siit! 

Palume kõigile huvilistel endast meili, või telefoni teel märku anda:

surfifoto@gmail.com  /    56 68 4441

surfipilet2015

noored surfama

SURFIPILET 2015

Päike juba soojendab mõnusalt ja paljudel surfaritel on hooaeg avatud! Sellega seoses pakub Surfikool sulle võimaluse alustada oma surfiõpingutega juba mais. Tänu Laulasmaa ranna looduslikule laguunile on vesi koolitusalas varakult soe, nii et julgemad on juba oodatud! Surfikool pakub ka see aasta soodsat Surfipileti paketti. Lisaks põhjalikule algkoolitusele saad veel viiel korral tulla ja oma sõiduoskusi, kogenud juhendaja käe all edasi arendada. Peale kursuse läbimist omad piisavalt teadmisi ja sõidutehnikat, et omal käel edukalt edasi surfata! Surfipileti kevadine soodushind on kõigest 140 eurot! 

Info ja registreerimine:  surfifoto@gmail.com  /  +372 56 68 4441 

surfipilet2015