Individuaalne intensiivkursus

Samal ajal kui päike merevett soojaks kütab ja taevas särab, on õige aeg mõelda oma surfioskuste täiendamisele. Kui soovid ise leiutamise asemel kiirelt oma sõiduoskusi parandada, siis tutvu Surfikooli kevadise intensiivkursuse kavaga.

Programmi eesmärkideks on lahti seletada kuidas erinev sufivarustus töötab, millele rõhku panna manöövreid õppides ning kuidas saavutada mugav sõiduasend. Treeningpäevad jagunevad kolmeks: kaldapealne teoorialoeng, kuiv trenn trenazööril, praktika vee peal. Kuna tegu on pilootprojektiga, siis grupi suuruseks on planeeritud kõigest 5 huvilist. Osalema pääsevad 5 kiiremat liitujat.

Koolitused toimuvad Laulasmaa rannas Surfikooli klubi juures. Tänu suurepärastele ilmadele saame alustada juba maikuu jooksul. Treeningute graafiku lepime kokku, kui grupp on komplekteeritud. Treeningute hind sisaldab kogu varustust. Kellel on oma varustus, saab tulla sellega ja vajadusel kasutada Surfikooli suuremaid laudu.

Programm:

1. päev

Esimesel päeval tutvume varustusega ning selle seadistusega. Väga paljud probleemid saavad just sealt alguse. Tutvume erinevate varustuse liikide ning nende seadistusega vastavalt ilmastikule. Korrektselt rigatud varustus on hea sõidupäeva alus.

2. päev

Vaatame üle eelmisel korral õpitud rigamise põhimõtted ja läheme vette. Eesmärgiks on saada selge ülevaade iga sõitja personaalsest tasemest. Teeme esimesed sõidutehnika harjutused ning filmime vee peal toimuvat.

3. päev

Alustame pöörete tehnika lihvimist. Esimese poole trennist teeme “kuivtrenni” ning siirdume siis veele katsetama. Proovime pauti ja halssi.

4. päev

Kordame juba õpitut ning anname igale grupi liikemele uue hinnangu, seame uued personaalsed eesmärgid.

5. päev

Kõik mida on vaja teada glissi pääsemiseks ning seal püsimiseks. Trapetsis ning jalaaasades sõit, ülesse-/allatuult liikumine ja mugav sõiduasend.

6. päev

Treeningpäev vees, proovime kõike varemõpitut ning korraldame väikese võistluse. Filmime harjutusi ning pärast arutame päeval korda saadetu üle.

7. päev

Hea sõitja tunnetab oma varustust ning seda, kuidas tuul enda kasuks tööle panna. Käime läbi lihtsamate harjutuste kava, mida igaüks saab edaspidi kasutada.

8. päev

Eksamipäev, paneme ennast glissi ilmas proovile, filmime, vaatame üle igaühe arengu, teeme nalja ja väikse aftersurfi.

Kursuse hind: 125 eur

(1 päeva hind 15 eur,  vajadusel sisaldab varustuse rendihinda)

Info ja registreerimine: surfifoto@gmail.com  /   56 68 4441

1074767_10151569184897684_1210455156_o

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: