Lohesurfi koolitus

Surfikoolil on hea uudis kõigile lohesurfi huvilistele! Koostöös Lokahi meeskonnaga, pakume alates sellest hooajast IKO taseme lohesurfi koolitusi!

Koolitused toimuvad aastaringselt, suvisel ajal merepeal ning talvel lumel. Koolituseks sobiva koha leiame kas Tallinna, Haapsalu või Pärnu ümbuses paiknevatel randadel. Asukohavalik oleneb peamiselt ilmastiku oludest. Olenevalt sellest, kas soovid lohesurfi veidi proovida ja aru saada kas meeldib või võtad lohesurfariks saamise tõsiselt ette pakume järgnevaid variante:

IKO-logoo

 

 

 

1. Tutvu lohesurfiga.

Kui Sa pole veel päris kindel, kas Sa soovid selle alaga pikemalt tegeleda kuid tahad proovida lohet lennutada ja varustuseaga tutvuda, siis on see variant Sulle sobilik. Siit saad kiire ülevaate varustusest ja turvalisusest, õpid lennutama õppelohet ja saad proovida surfilohe lennutamist. Saad kogeda suure lohe jõudu, kui see Sind koos instruktoriga läbi vee veab ja veest välja tõstab.

Nüüd tead kas lohesurf on sinu jaoks või mitte! Hind 50eur

2. Lohesurfi individuaal koolitus:
Tase 1: mida on vaja bodydragimiseks teada ja osata?
Turvalisus (ohud rannal ja vees, tuule suuna määramine, tuuletugevuse hindamine ja lohe suuruse valik, lohe vabastamine trapetsist ohu korral, jpm). Lohesurfi terminoloogia. Erinevate lohetüüpide tutvustus, individuaalse lohe õige valik. Treeninglohe tutvustus, lennutamine ja erinevad harjutused. Suure lohe (veolohe ehk pumbatav lohe) tutvustamine ning kokku ja lahti pakkimine. Suure lohe üles ja alla laskmine rannal ja vees. Suure lohega vette minek ja kaldale tulek. Body-drag (lohe jõul ilma lauata vees lohisemine) alla tuult. Enese päästmine (self rescue) sügavas vees ja seejärel lohe kokkupakkimine vees. Kursus sisaldab vähemalt 3-4 tundi õpinguid. Kui ühel päevaga ei jõuta kursust läbida, viiakse järelejäänud tunnid üle järgmisele kokkulepitud koolituspäevale.

Nüüd oskad valida asukohta lohe lennutamiseks, tead erinevate lohesuuruste ja tüüpide iseärasusi, oskad neid lennutada ja saad iseseisvalt vees bodydragida. Hind 150 eur

Tase 2: esimesed triibud vees

Võimalikult turvalise treeningala määramine rannal ja 4- liinilise lohe kokku- ja lahtipakkimine iseseisvalt. Erinevad harjutused suure lohega vees. Body drag paremale, vasakule ja koos lauaga. Veestardi teooria. Varustuse ettevalmistamine ja terminoloogia seoses veestardi õppimise alustamisega. Veestardi õppimine, sõidu alustamine liigutades lohe üles ja alla jpm. Sõidureeglite tundmine (paremakäe reegel, jm). Kursus sisaldab 3-4 tundi õpinguid. Kui ühel päeval ei jõuta kursust lõpetada, viiakse järelejäänud tunnid järgmisele kokkulepitud koolituspäevale.

Nüüd oskad lohekomplekti iseseisvalt kokku ja lahti pakkida, tead lohesõitjate liiklusest merel, oskad lohega veestarti teha ja naudid esimesi pikemaid triipe mööda vett. Hind 150 eur

Hinnasoodustus 1. + 2. tase kokku 250 eur

Lohesurfar tase 3: iseseisev lohetaja

Selle taseme eelduseks on eelneva kahe taseme omandamine. Paha ei tee ka see, kui õpilane saab ennem 3 taseme koolitust omal käel sõidualustamist ja triibutamist praktiseerida. Nüüd õpid juurde lauaga kantimist kursi hoidmiseks ning sõidukiiruse kontrolli. Eesmärgiks on osata stabiilselt mõlemal halsil alla- ja ülestuult liikuda. Õpid juurde tihedas liikluses paremakäe reegli järgimist ning halsi vahetust ilma peatumiseta. Ohutusest tuleb juurde enese päästmine ja lohe kokku pakkimine sügaval vees. Lisaks omandad oskuse lohe üles tõsta ilma assistendita. Lõpetuseks saavad osavamad oskuse ka varvastel ringi pöörata ja maanduda oma esimene hüpe. Kursus sisaldab 3-4h õpinguid. Hind 150eur

Hinnasoodustus 1 + 2 + 3 tase kokku 370eur

Firmadel on võimalik tellida lohekoolitus koos varustusega suvepäevadele või väljasõitudele, ettevõttele sobivas rannaäärses kohas. Tingimused ja maksumus vastavalt hinnapakkumisele.

lohesurf

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: